24 aastat vannide tootmise kogemust
Toodame juba 20 aastat ka professionaalseid meditsiinilisi lahendusi
28 000+ toodetud vanni
Meie tooted jõuavad 8-sse lähiriiki

Miks tellida Aquatori massaaživann

Eeskujulik disain

Aquatori kollektiivi pingutused on saanud kõrge tunnustuse

DME Award 2007 (Design Management Europe 2007) näol.

Pikaajaline kogemus

24 aastane vannide valmistamise kogemus.

20 aastane professionaalseks kasutuseks mõeldud teraapiavannide väljatöötamise, tootmise ja edasiarenduse kogemus.

Vastupidavus

Oleme saanud tugevat kinnitust seadmete ja materjalide vastupidavusele oma ravivannide ekspluateerimise jälgimisest 20 aasta jooksul rohkem kui 150 sanatooriumis/raviasutuses Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Azerbaidžaanis, Armeenias, Soomes, Rootsis ja Bulgaarias.

Loeme seda ideaalilähedaseks katsepolügooniks meie toodangu vastupidavuse ja pikaealisuse hindamisel, mis puudub enamikul teistest tootjafirmadest.

Arvestades vanimate ravivannide (20 aastat) kasutustihedust raviasutustes ja transformeerides selle tavakasutusse näiteks tihedusega kord nädalas on ülalmainitud vannid töötanud üle 600 aasta ja nende seisukord on täiesti rahuldav. Siinjuures peab mainima, et lisaks töötamisele läbivad need vannid kaks korda tunnis puhastustsükli professionaalsete desinfitseerimis- ja puhastusvahenditega.

Lisama peab ka seda, et neid vanne ei kasuta mitte Aquator OÜ töötajad, vaid oma tavalist tööd tegevad inimesed st. vannidele ei rakendata erikohtlemist.

Ainult Euroopa tippkvaliteediga materjalid ja komponendid

Massaažisüsteemide ehitamisel kasutame Austria firma KOLLER tooteid. Tegemist on maailma ühe vanima ja austusväärsema tootjaga, kelle tooted kuuluvad vaieldamatult maailma  tippklassi.

Vannikesta valmistamisel on kasutatud Inglise firma PERSPEX saniteetset valuakrüüli. Tippklassi materjal nii füüsikalis-mehaanilise tugevuse, keemilise vastupidavuse kui ka UV-kiirguse osas.

Vannikesta tugevdamisel klaasplastiga kasutame Soome firma Ahlström klaaskiudu ja firma Reichold polüestervaiku. Mõlema kvaliteet on tippklassist.

Vanniraamid on valmistatud Norra firma Norsk Hydro ASA kvaliteetsest alumiiniumprofiilist.

Professionaalsele tasemele lähenev massaažikvaliteet

Massažiseadmete valik ja paigutus pakub maksimaalselt tõhusat mõju, toetudes seejuures meie laialdastele ja pikaajalistele kogemustele ravivannide tootmise, ekspluatatsiooni ja hoolduse alal.

Uudsed akupressuurmassaaži lahendused jalataldadele, peopesadele, küünarvarrele ning küünarliigestele, soovi korral ka kogu kehale.

Erilahendused vaegustega inimestele.

Ohutus

Aquator OÜ kõrgeim prioriteet on meie massaaživannide kasutajate turvalisus.

Seetõttu:

  • läbivad eranditult kõik vannid kompleksse testimise sertifitseeritud protseduuri järgi (partner Intertek ETL Semko ja teavitatud asutus L034),
  • elektroonilise lülitusega vannidele on paigutatud veetasemeandur, mis väldib hüdromassaažipumpade sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral,
  • hüdromassaaži pumpade veevõtu torudele on paigaldatud ohutusklapp,
  • vannid on varustatud maandatud lisapotentsiaaliühtlustusega.

Garantii

Aquator OÜ annab oma toodangule järgmise garantii:

  • vanni korpustele 5 aastat,
  • vanni seadmetele 2 aastat.