24 aastat vannide tootmise kogemust
Toodame juba 20 aastat ka professionaalseid meditsiinilisi lahendusi
28 000+ toodetud vanni
Meie tooted jõuavad 8-sse lähiriiki

Miks valida massaaživann

Klassikaline vanniskäik toimib kehale suures plaanis kahel viisil.

Esiteks viib veesolek keha kaaluta olekusse ja võtab maha koormused, mida keha talub gravitatsiooni all olles ehk tavaolukorras. See leevendab pingeid ja surveid näiteks lülisambas, liigestes, lihastes, kudedes, fastsiates jne. ning võimaldab kehal efektiivselt lõdvestuda.

Teiseks annab vannivesi sooja, mis omakorda võimendab eeltoodud efekte aga samuti parandab oluliselt ainevahetust, lümfitsirkulatsiooni jms.

Massažisüsteemid, mis on paigutatud olulistesse kehapiirkondadesse ning on piisavalt võimsad, võimendavad eeltoodud efekte mitmekordselt, muutes kogu vanniskäigu palju tulemuslikumaks ja elamuslikumaks. Lisaks on võimalik massaažiseadmed monteerida erisoove arvestades just sinna piirkonda, kus inimesel esineb mingi vaegus. Nii saavad vajalikd kehapiirkonnad eraldi töödeldud.

Üks väga oluline märkus veel – peale õhtust vanniskäiku on soovitav võimalikult kiiresti voodisse heita, et gravitatsioon ei pääseks uuesti mõjule ning vannis saavutatud efekt kestaks hommikuni. Nii saavutatakse maksimaalne tulemus.