24 aastat vannide tootmise kogemust
Toodame juba 20 aastat ka professionaalseid meditsiinilisi lahendusi
28 000+ toodetud vanni
Meie tooted jõuavad 8-sse lähiriiki

Klientide lood

Klientide lood

Pikaaegne klient pöördus Aquator OÜ oma toodete/teenuste plaanipärase arenduse käigus.

„Oleme koostöös juba väga pikka aega. Tellime vannid Aquatorist, kuna need vastavad meie vajadustele. Vannide puhul on suureks plussiks nende vastupidavus ja kvaliteet.

Teame, et neid vanne ostes oleme teinud õige otsuse! Need vannid aitavad meil pakkuda klientidele aastast-aastasse täiuslikku teenust!

Tellimisprotsessiga jäime väga rahule – kõik sujus, suhtlus oli meeldiv!“

Jaak Pruunes
Juhataja
Toila SPA Hotell

massaaživann ei ole mullivann

„Vanni soetamise ajendiks oli 2005.a. uue kodu rajamine. Rahaprobleeme polnud, võisime seda meeldivat luksust endale lubada.

Tellisime vanni tookordsest Peterburi teel asunud Aquatori esindusest. Konsultstsioon oli väga professionaalne, meid kuulati tähelepanelikult ja anti asjalikku nõu. Toode ehk siis mudel Salvadore 170 Turbo on meid laitmatult teeninud 13 aastat, vaatamata probleemidele veega, mis meil alguses esinesid (kare vesi, ohtralt väävlit ja rauda) kuni lõpuks paigaldas Viimsi vesi kauaoodatud veefiltri.

Vann on mugav, ja suur, massaaži reguleerimisvõimalusi on piisavalt. Töökindel.

Nädalavahetusel lakkas töötamast üks lülititest. Esmaspäeval helistasin esindusse ja sain sealt mõistliku summa eest uue. Samuti vajalikke näpunäiteid katlakivi eemaldamiseks vahendiga, mille samuti ostsin kohapealt.

Olen väga rahul!“

Arvo Viilup

Võtame kogu protsessi enda peale: mõõdame, toodame ning vajadusel paigaldame.

Vannid

Klient otsis kauni kujuga eraldiseisvat vanni, millele oleks võimalik paigaldada ka tõhus hüdromassaaž.

„ Kuna oli eelnev  hea kogemus juba varasemast ajast, pöördusimegi Aquatori poole. Jäime tellimisprotsessi ja tootega väga rahule! Eriti meeldib muidugi välimus ja suur erinevate massaažidüüside arv!“

Teet Margus

 

Klient oli leidnud nii välimuselt kui kujult oma vannituppa sobiva toote ning soovis vannile paigaldada tõhusat hüdromassaažisüsteemi, et peale rasket tööpäeva korralikult lõõgastuda.

Pakkusime oma nägemuse kliendi vanni seadmestamiseks.

„Olite väga konstruktiivsed ja aitasite valida sobivat lahendust!“

Eiki Rump

eesmärkide seadmine

Klient vajas tervise- ja wellness  teenuste valiku laiendamiseks  ning kvaliteedi tõstmiseks uusi tõhusamaid seadmeid.

„Aquatori poole pöörduma ajendas ~10 aastane koostöö kogemus. Küsisime, mida uut on  Aquator loonud?

Tellimisprotsessiga jäime rahule, saime oma seadmeparki täiendada just selliste uute ja unikaalsete  lahendustega, mis meil varasemast puudu olid.

Eriliselt tõstaks esile, et lisaks väga tõhusale mõjule on seadmed väga lihtsad hooldada“.

Klara Azarnova
Meresuu Spa
Ilu- ja Tervisemaailma juht

Massažiseadmete valik ja paigutus pakub maksimaalselt tõhusat mõju, toetudes seejuures meie laialdastele ja pikaajalistele kogemustele ravivannide tootmise, ekspluatatsiooni ja hoolduse alal.

kliendi lugu

Klient otsis oma vannituppa mõõtudelt sobivat massaaživanni, mis samal ajal tagaks ka tõhusa lõõgastuse.

„ Massaaživann on minu jaoks kui tervisetoode, see aitab lõõgastuda pärast keerulist päeva. Vannis olles saab rahulikult mõtteid korrastada ja mõjub igati positiivselt. Kasutan seda 1-3 korda nädalas, vastavalt vajadusele.

Tellisin vanni Järve keskusest, esialgu jäi silma vanni disain ja tema eriline kuju, mis sobis hästi minu vannituppa. Müüja seletas detailselt vanni võimalused lahti, millised lisad on milleks jne. Tekkis terviklik pilt ja sain aru, mida mul vaja on. Teenindus oli korrektne.

Vanni puhul meeldib, et saab kasutada eri massaži funktsioone, nende ümberlülitus on lihtne ja arusaadav. Töörežiimil on müra ootamatult madal. Vanni sisekuju tagab väga mugava oleku, peatugi ja käetoed on väga olulised lõõgastumisel. Tänu siledale pinnale on  ka puhastamine väga lihtne“.

Jaanus Thalson

vanni mõõdud

„Fra Mare Thalasso Spa on sama pika ajalooga kui Aquator. Mäletan, et algusaastatel otsisime ravivannidele moodsaid lahendusi ja leidsime selle Aquatori näol.

Aquatoriga on alati väga meeldiv koostööd teha. Nad mitte ainult ei paku omapoolset toodangut, vaid uurivad spaalt nende vajadusi, et leida parim lahendus. See ongi tõeline klienditeenindus.

Kõige rohkem meeldib mulle see, et kui nad on mõne uue vanniga välja tulnud, siis alati saadavad meile ka tutvustuse, et oleksime kursis kõikide võimalustega.

Meie oleme pika ja asjaliku koostöö eest väga tänulikud!“

Maret Sukles
Juhatuse liige
Fra Mare Thalasso Spa

Klientide tagasiside

Ärikliendil oli tänu objekti eripärale vajadus tavapärastest standardlahendustest erinevat lähenemist, sellega haakusid ka osade klientide ning sisekujundaja soov kasutada Aquatori tooteid.

„ Oleme tellimisprotsessiga väga rahul, tellimine oli iga objekti (korteri) eripärasid arvestav ja saime alati selle mida soovisime.

Aquatori puhul meeldib see, et siiani on kõik erilahendused alati võimalik olnud teoks teha ( näit. erinevatesse pikkustesse lõikamised ). Lühikesed tarneajad. Kiire reageerimine kui objektil oli vaja vanni vahetada, täiendada või muuta.“

Renee Kulbas
KVVKJ projektijuht
OÜ Astlanda Ehitus

massaaživannide tootja

Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinik otsis sünnitustubadesse uusi sünnitusvanne.

„Valiku juures sai määravaks varasem kogemus. Naistekliinikus on sünnitustubades vannid kasutuses juba 90- ndate teisest poolest. Selle aja jooksul oleme kasutanud erinevate tootjate vanne ning nii sünnitajad kui ämmaemandad on kõige sobivaimaks hinnanud just Aquatori vannimudelit – AQ-6. Tegemist on mudeliga mis on sünnitajale just parajal määral liikuvust andev ja samas oma kompaktsuse tõttu ka head toetuspinda võimaldav. Samuti ei ole vähemtähtis optimaalne veekulu nii keskkonna kui vanni kasumugavuse seisukohalt.

Vannide paigaldamine laabus probleemideta. Lisavahendina oleks muidugi abiks juurde integreeritav trepp/redel, et sünnitajal oleks vanni minek mugavam. Ehk siis võib- olla oleks tuleviku mõttes võimalik tootearendusena täiendada vannimudelit integreeritava trepi või redeliga, kui tellijal selleks peaks tarvidus olema.

Tellimisprotsessiga oleme väga rahul, ka toode vastas ootustele ning tarnetähtajaga ei esinenud samuti probleeme.

Märgiks ära meeldiva koostöö, usalduse ja kvaliteedi – need on märksõnad, mida Aquatori juures meelsasti nimetaks!“

Vivian Arusaar
Kliiniku ämmaemandusjuht
Naistekliinik
AS Ida-Tallinna Keskhaigla