24 aastat vannide tootmise kogemust
Toodame juba 20 aastat ka professionaalseid meditsiinilisi lahendusi
28 000+ toodetud vanni
Meie tooted jõuavad 8-sse lähiriiki

Vannid

Vannid

Meie massaaživanne on võimalik tellida ka ilma spetsiaalselt sinu jaoks paika pandud düüsideta ehk nö tavavannina.

Kõik meie vannid valmistatakse siin samas Eestis, Tallinnas. Sul on võimalik tulla ja meie tootmisega ise tutvuda. Anna meile oma huvist märku ning võtame teid hea meelega vastu.

Meil on olemas 240 erinevat vormi ning kõik vannid saame teha täpselt kliendi soovidele vastavalt. Tahate mugavaid ja laiasid käetugesid? Saab. Soovite tavapärasemast laiemaid või kitsamaid servasid? Saab.

Oskame enne tellimist anda nõul millele ja kuidas tähelepanu pöörata, et hilisemates etappides ei esineks ootamatuid probleeme. Tutvu kindlasti ka meie tootmisprotsessiga, kus on ülevaade ka kliendi levinud vigadest.

Täieliku vannide valiku leiad massaaživannide alt.

Täpse hinna teada saamiseks võta meiega kindlasti ühendust.

ravivannid

RAVIVANNIDE KOGEMUS SINU KODUS

Oleme saanud tugevat kinnitust seadmete ja materjalide vastupidavusele oma ravivannide ekspluateerimise jälgimisest 22 aasta jooksul rohkem kui 100 sanatooriumis/raviasutuses Eestis, Venemaal, Lätis, Leedus, Ukrainas, Soomes ja Rootsis.

Loeme seda ideaalilähedaseks katsepolügooniks meie toodangu vastupidavuse ja pikaealisuse hindamisel, mis puudub enamikul teistest tootjafirmadest.

Arvestades vanimate ravivannide (22 aastat) kasutustihedust raviasutustes ja transformeerides selle tavakasutusse näiteks tihedusega kaks korda nädalas on ülalmainitud vannid töötanud üle 600 aasta ja nende seisukord on täiesti rahuldav.

Siinjuures peab mainima, et lisaks töötamisele läbivad need vannid kaks korda tunnis puhastustsükli professionaalsete desinfitseerimis- ja puhastusvahenditega. Lisama peab ka seda, et neid vanne ei kasuta mitte Aquator OÜ töötajad, vaid oma tavalist tööd tegevad inimesed st. vannidele ei rakendata erikohtlemist.