24 aastat vannide tootmise kogemust
Toodame juba 20 aastat ka professionaalseid meditsiinilisi lahendusi
28 000+ toodetud vanni
Meie tooted jõuavad 8-sse lähiriiki

Juhtimissüsteemid

puutetundlik juhtimissüsteem

Aquator Touch Screen puutetundlik juhtimissüsteem

Uuenduslik juhtimissüsteem anna teile massaaživanni kasutamisest parema ja täpsema ülevaate ning võimaldab vanni süsteeme kiiremini reguleerida. Kõiki süsteeme saab sisse lülitada, reguleerida ja nende toimimist jälgida ühe puutetundliku ekraani abil, millel ei ole segadusttekitavaid alammenüüsid.

Innovatiivne

Aquator OÜ spetsialistide ja nende partnerite koostöös loodud puuteekraaniga juhtimissüsteem, mis muudab massaaživanni kasutamise ülevaatlikumaks, täpsemaks, lihtsamaks ja delikaatsemaks. Ülim kasutusmugavus.

Vannifunktsioonide täielik ülevaade

Kõiki seadmeid on võimalik lülitada ja reguleerida ning toimuvat jälgida ühelt ja samalt puutetundlikult ekraanilt. Puuduvad inimest eksitada võivad alammenüüd. Lisaks on kõige alumise ja suuremana esile toodud  STOP-nupp, mis peatab kõik töötavad funktsioonid. Eriti mugav kümblemise lõpetamisel.

Lihtne ja selge

Aquator Touch-Screen’i (ATS) puhul on loobutud ka tekstidest, need on asendatud eri värvi ikoonidega. See peen nüanss lubab kasutada juhtimissüsteemi ka ilma prillideta, kuna inimene, kes küll ei näe teksti, eristab siiski hästi suuri värvilaike.

Automaatne kontroll

ATS juhtimisega vannidele paigaldatakse veetaseme andur, mis välistab kõikide funktsioonide v.a õhumassaaži sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral.

Hügieeniline läbipuhke funktsioon

Kui vanni ei ole peale veetaseme alanemist alla määratud nivood või tühjenemist 20 min jooksul kasutatud, lülitub automaatselt sisse õhumassaaž ja 1 minuti jooksul puhutakse vesi õhupõhja torustikust välja.

Nupuvaba vanniäär

ATSi abil on vabanetud kõikidest ennist vanni äärtel asetsenud juhtimisnuppudest.

Universaalne

ATS on kasutatav kõikidel erineva varustustasemega AQUATORi vannidel.

Unikaalne

Innovatiivsel ATSil puuduvad analoogid kuni tänase päevani.

Elektrooniline juhtimine 4

Aquatori elektrooniline juhtimissüsteem

Mitte ainult Euroopas, vaid ka enamikus teistes riikides kasutatakse vannide juhtimissüsteemides üldjuhul just Kolleri elektroonilisi lüliteid (päritoluriik Austria).

Elektroonilise juhtimisega vannidele paigaldatakse veetaseme andur, mis välistab veepumpade ja veealuse halogeenvalgustuse sisselülitamise tühja vanni või ebapiisava veetaseme korral.

Elektrooniline juhtimissüsteem võimaldab reguleerida õhumassaaži intensiivsust.

Läbipuhke funktsioon – kui vanni ei ole peale veetaseme alanemist alla määratud nivood või tühjenemist 20 minuti jooksul kasutatud, lülitub automaatselt sisse õhumassaaž ja 3 minuti jooksul puhutakse vesi õhupõhja torustikust välja.

pneumaatiline juhtimissüsteem

Aquatori pneumaatiline juhtimissüsteem

Kolleri pneumolülitid (päritoluriik Austria) teevad masaažisüsteemide sisse- ja väljalülitamise lihtsaks. Lisaks pakume mehaanilisi lüliteid õhu lisamiseks survevee jugadele ning seljamassaažiseadme sujuvaks sisse- ja väljalülitamiseks.

Pneumaatiline lüliti

Firma Koller (Austria) pneumolülitid on lihtsaim viis teostada vanni massaažisüsteemide sisse- ja väljalülitamist. Esimene vajutus lülitab vastava süsteemi sisse, teine vajutus välja. Lubatud kasutada vaid veega täidetud vanni korral!

Õhuregulaator veemassaaži süsteemidele

Pööramine vastu kellaosuti liikumise suunda lisab veemassaažidüüsidest väljuvasse veevoolu õhu, mis muudab masseeriva efekti tugevamaks. Pööramine kellaosuti liikumise suunas sulgeb õhu juurdepääsu veemassaažidüüside veevoolu. Töötab sisselülitatud veemassaaži korral.

Mehaaniline seljamassaaži lüliti

Pööramisel avab-sulgeb seljamassaaži düüside veevoolu. Võimaldab sujuvat veevoolu tugevuse reguleerimist. Töötab sisselülitatud veemassaaži korral.

Forsseeritud hüdromassaaž spetsiaalse õhuregulaatori abil

Võimaldab oluliselt suurendada veemassaaži võimsust. Selleks juhitakse õhumassaaži puhurist suruõhk veemassaaži süsteemi läbi spetsiaalse õhuregulaatori, mis võimaldab valida sobiva massaaži intensiivsuse.

Massaažilahendus lastele, eakatele ja vaegusega kasutajatele

Pneumaatilise juhtimisega vannidele ei paigaldata veetaseme andureid, võimaldamaks väljalülitatud seljamassaažiga veemassaaži sisselülitamist ka pooleldi täidetud vanni korral ja seega pakkuda veemassaaži ka väikelastele ja näiteks südamevaegusega inimestele, kes ei saa tervisliku seisundi tõttu kogu keha ulatuses soojas vees viibida.